Özellikler

Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim.

WandStoff hayal ettiğiniz her görseli gerçeğe dönüştüren eşsiz bir duvar kaplama ürünüdür.

Hayal gücü sınırsızdır!

WandStoff ailesi olarak size sınırsızlığı sunmaktan gurur duyuyoruz.

Mimarsınız, müteahhitsiniz ya da reklam ajansınız var. Projelerinizde hayalinizi sınırsızca hayata geçirebilen bir duvar kaplama ürünü sizce de harika olmaz mı?

İş insanısınız ya da ev hanımı farketmez,

Hayal edin! Kendi yaptığınız bir desen ya da tasarımı duvarınızda görmek keyif vermez mi? İnternetten seçebileceğiniz milyonlarca desenden ya da fotoğraftan biri niye duvarınızda olmasın? Peki, çocuğunuzun en sevdiği kahraman güzel bir hediye olmaz mı? Ya da firmanızın logosunun bulunduğu bir tasarım hayallerinizi süslemez mi?

Siz hayal edin biz gerçekleştirelim…

Sonsuz Renk ve Desen

Kataloglara bağlı kalmaksızın kendi tasarımlarınızı, çektiğiniz fotoğraflarınızı ya da internet üzerinden bulabileceğiniz milyonlarca görselden size uygun olanlarını seçebilir ve seçtiğiniz deseni kısa zamanda duvarlarınızda görebilirsiniz.

Isı Yalıtımı

BUTEKOM ve AR-GE Merkezi laboratuvarları tarafından yapılan testler sonucunda Wandstoff’un %23 ısı yalıtımı özelliğine sahip olduğu tescillenmiştir.

Tasarruf dostu WandStoff hayalleriniz sıcacık kalacak.

Ses Yalıtımı

WandStoff %25 ses yalıtımı özelliğine sahip olduğu BUTEKOM ve AR-GE Merkezi laboratuvarları tarafından yapılan testler sonucunda tescillenmiştir.

WandStoff’un eşsiz formülü sayesinde sessizliğin ve huzurun tadını çıkarın.

Uygulama Kolaylığı

WandStoff , özel yapısı sayesinde, yapı-dekorasyon sektöründe yer alan duvar kaplama ürünlerinin tamamından daha kolay uygulanabilir özelliğe sahiptir. Duvarla bütünleşen yapısı, kiriş ve benzeri yerlerdeki uyumu eşsizdir. WandStoff’u uygularken her satış noktasından temin edebileceğiniz duvar kağıdı yapıştırıcısı ve falçata haricinde başka hiçbir araca ihtiyaç duymazsınız.

Nanoteknoloji

Teknolojinin en güncel hali olan Nanoteknolojinin tüm imkânları kullanılarak üretilen WandStoff hiçbir eksik bırakmaksızın, hayallerinizi duvarlarınıza taşımaya ve sektörünün lideri olmaya devam ediyor.

Sağlık Dostudur

CE belgeli WandStoff ürün içeriğinde insan sağlığına zararlı bir madde bulunmamaktadır.

BUTEKOM VE AR-GE Merkezi laboratuvarları tarafından yapılan ‘formaldehit testi’ sonucunda WandStoff kanserojen madde barındırmadığı tespit edilmiş, sağlık dostu olduğu onaylanmıştır.

Nefes Alır

Duvarlarınızın nefes almasının, insan sağlığına olumlu etkisinin olduğunu ve duvar ömrünü uzattığını biliyor muydunuz?

WandStoff, özel formülü sayesinde duvarlarınıza nefes aldırarak, rutubet ve neme karşı yüksek oranda koruma sağlar.

Tek Parça

WandStoff, ek yerlerini kapatma ve desenleri birbirleriyle denk getirme zahmetine son veren tek parça halinde üretilebilme özelliğiyle yapı dekorasyon sektörünün öncüsü olmaya devam ediyor.

Özellikle tek duvar uygulamalarında tercih edilen WandStoff zarafetinizi duvarlarınıza zahmetsizce yansıtabileceksiniz.

Silinebilir

Eşsiz formülü sayesinde, Çamaşır suyu vb. ağartıcı kimyasallar hariç, sabun, deterjan ve her türlü temizlik malzemesiyle WandStoff rahatça silebilirsiniz. Bu temizleme işleminde WandStoff hiçbir şekilde yıpranmaz ve renkleri solmaz.

WandStoff hayalleriniz tertemiz kalacak!

Yırtılmaz

WandStoff, özel formülü sayesinde aldığı darbelere karşı  yüksek dayanıklılığa sahiptir ve yırtılmaz özelliğiyle rakipsizdir.

Biliyoruz!

Yıpranan, yırtılan, aldığı darbe neticesinde deforme olan duvar kâğıtlarından sıkıldınız. Biliyoruz eşyalarınızı taşırken en ufak bir çarpma bile duvar kâğıdınıza hasar veriyor.

WandStoff, katmansız yapısıyla darbelerden hasar görmez ve eşsiz formülü sayesinde yırtılmaz.

Hayalleriniz ve emeğiniz WandStoff güvence altında!

3D Özelliği

WandStoff seçimlerinizi veya tasarımlarınızı hayal ettiğiniz gibi üç boyutlu olarak duvarlarınıza taşıyan eşsiz bir üründür.

Kendin Yap

Yırtılmaz özelliği, tek parça seçeneği ve duvarla bütünleşen yapısı sayesinde WandStoff herhangi bir deneyim gerekmeksizin, duvarınıza rahatça uygulayabilirsiniz.

Kadifemsi Yüzey

WandStoff doğal görünümünün yanında, kadifemsi yüzeyiyle şıklık ve zarafeti bir araya getiriyor.

Hasarsız Taşıma

Duvarınıza ve WandStoff zarar vermeden ‘hasarsız taşıma’ özelliği sayesinde rakipsiz olmaya devam ediyoruz. Yeni bir ev mi aldınız? İş yerinizi taşımaya mı karar verdiniz? WandStoff, gittiğiniz her yerde size eşlik edebilsin diye hasarsız sökülüp tekrar uygulanabilir şekilde tasarlandı.

Yüzeyine püskürtülecek suyla rahatça sökün ve yeni duvarınıza uygulayın!

WandStoff hayalleriniz sizlerle…

Her Yüzeye Uyumlu

WandStoff pürüzlü yüzey, pürüzsüz yüzey ayırımı yapmaksızın her duvara uygulanabilir eşsiz bir özelliğe sahiptir.

Mimar ve müteahhitlerin ilgisini çeken bu özelliği sayesinde kaba sıva (mastar) sonrası, boya gerekmeksizin WandStoff uygulanabilmektedir

Kusursuz bir seçim için WandStoff tercih edin…

Bilgi İçin Lütfen Arayınız...