Merhaba.

WandStoff günümüzde kullanılan boya ve duvar kâğıdı gibi birçok duvar kaplama ürünüyle karşılaştırmanız mümkün. Ancak fabrikamız tarafından tüm bu duvar kaplama ürünlerinin eksiklikleri düşünülerek üretilen WandStoff hayallerinizi gerçekleştirmeye hazır olun!

İlk olarak, hayal gücü sınırsız olduğundan, sınırsız renk ve desen seçeneğiyle, biz de sınırları kaldıralım istedik.

Her insan evine veya iş yerine kendi kişiliğini, ruhunu, duygularını yansıtmak istemez mi?

Evet. Tabii ki duygularınızı, sevinçlerinizi, sevdiklerinizi, özlediklerinizi, en çok görmek istediğiniz yerleri kısacası hayallerinizdekileri yaşadığınız ortamda da görmek istersiniz. Hayal edin! Kendi yaptığınız bir desen ya da tasarımı duvarınızda görmek keyif vermez mi? İnternetten seçebileceğiniz milyonlarca desenden ya da fotoğraftan biri niye duvarınızda olmasın? Peki, çocuğunuzun en sevdiği kahraman güzel bir hediye olmaz mı? Ya da firmanızın logosunun da bulunduğu bir tasarım hayallerinizi süslemez mi?

Hayal edin! Mimar ya da müteahhitsiniz, projelerinizde hayalinizi sınırsızca hayata geçirebilen bir duvar kaplama ürünü sizce de harika olmaz mı?

Bu düşünce ile hayallerinizi duvarınıza taşımaya geldik…

Hayal etmeye devam ettik, Herkes hayallerini duvarlarında görmek ister, peki sonra… Kirlenirse ne olacak?

WandStoff yüzeyi, teknolojimiz sayesinde kusursuzca silinebilir olarak tasarlandı.

Çünkü siz kolayca temizlenebilen duvarlara sahip olmayı hakediyorsunuz…

Ev yuvadır, sıcaklıktır, içinde kendini huzurlu hissettiğin alandır, sağlıktır dedik ve %23 ısı yalıtımı , %25 ses yalıtımı özelliğinin yanında duvarlarınızın sağlığa zararlı madde barındırmamasını istedik ve bu özellikleri BUTEKOM ve AR-GE merkezi laboratuvarlarında test ettirerek onaylattık.

Hayalleriniz kesintiye uğramasın diye duvara tek parça uygulama imkânını seçeneklerin en üstüne koyuverdik.

Kişiliğiniz ve zarafetiniz duvarlara yansısın diye WandStoff kadifemsi dokunuşa sahip yüzeyiyle duvarlarınızı süsledik.

Duvarlarınızın nefes almasının, evinizin ve işyerinizin duvarlarının ömrünü uzattığını biliyor muydunuz?

Hayalleriniz hep canlı kalsın, uzun ömürlü ve sağlıklı olsun diye WandStoff duvar kumaşını nefes alır özelliğiyle tasarladık.

Hayal ettik! WandStoff rutubet ve nem yapmayan, koku oluşturmayan, pürüzlü yüzeylere ve kaba sıvaya da uygulanabilen kusursuz ve eşsiz bir formüle sahip olsun istedik ve başardık.

WandStoff ile hayallerinizi duvarlarınıza taşıdık

Emeğiniz çok değerli bizim için, vaktiniz çok kıymetli.

Sökülen, dökülen, solan, yıpranan ve yırtılan duvar kâğıtlarıyla yorulmayın diye WandStoff yırtılmazlık ve solmazlık özelliği ekledik.

Son olarak, klasik ve her yerde karşılaşabileceğiniz duvar kaplama ürünlerinde bulamayacağınız bir özellik daha olsun istedik. Bir başka eve ya da iş yerine taşınırken hayalleriniz eski duvarınızda kalmasın diye kolayca sökülebilir, taşınabilir yaptık.

Siz bu taşıma işlemini yaparken duvarınıza ve WandStoff en ufak bir zarar gelmesin istedik ve başardık.

Hak ettiğiniz kaliteli ve şık duvarlara sahip olabilmeniz için hayal ettiğiniz tüm görselleri grafikerlerimiz ve stilistlerimiz bilgisayar ortamında çalışmaktadır. Ancak mimarların, müteahhitlerin, reklam ajanslarının ve bayilerimizin özenli çalışmalarını ve özel isteklerini de üretebilme kabiliyetine sahip olduk.

Sizin için her şeyi düşünüp WandStoff öyle tasarladık. Şimdi siz de biliyorsunuz. WandStoff duvar kumaşı uygulanmış duvar , sadece bir duvar değildir.

Sıradaki hayaliniz için WandStoff’u tercih edin.